wtorek, 9 lutego 2016

Turystyka ekstremalna, czyli "Wyspa"


Biuro Podróży „Beyond Borders” z Belgii to nietuzinkowe biuro, które wprowadza na rynek turystyczny oferty dalekie od standardowych ofert masowej turystyki.


W 2016 roku firma rusza z kolejnym projektem zatytułowanym „Wyspa”. Będzie to gra survialowa, która w całości rozgrywać się będzie na bezludnej wyspie. Dlaczego o tym piszę?


Z powodu jednej z rozpatrywanych lokalizacji, którą jest mała, bezludna wyspa leżące u zachodniego wybrzeża Rodos, w bezpośrednim sąsiedztwie Halki. Mowa o wysepce Alimia.
Podstawową ideą gry jest przetransportowanie na wyspę grupy kilkudziesięciu zawodników, którzy będą przebywać tam przez okres 10-12 dni, bez telefonów, kart kredytowych, samochodów i innych udogodnień cywilizacyjnych. W czasie pobytu będą też musieli przejść kilka testów na przeżycie o raz własnoręcznie zadbać o zbudowanie sobie schronienia.
Równocześnie zawodnicy będą zbierać punkty, które mogą być wymieniane na nagrody w postaci komfortowego noclegu, czy przydziału świeżej żywności. Zawodnik, który zgromadził najwięcej punktów po dziesięciu dniach, wygra główną nagrodę.
Cena takiej wycieczki to na dzień dzisiejszy 1495 euro od osoby. Należy mieć też ukończone 20 lat. Nie jest to, więc oferta dla każdego, jednak na pewno jest to gratka dla wielbicieli ekstremalnej rozrywki.

Informacje i zapisy przez stronę organizatora: http://www.beyondborders.be/het-eiland/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz