Booking.com

sobota, 18 lipca 2015

Tańsze bilety na trasach krajowych

Linia lotnicza Ellinair, spółka zależna Grupy Mouzenidis postanowiła zwiększyć do 10.000 liczbę dostępnych biletów w jedną stronę, w cenie 20 €, dla lotów krajowych do 6 września, a jednocześnie niwelują dodatkowe koszty wynikające ze wzrostu stawki VAT z 13% do 23%.
Według zapowiedzi, ostateczna cena biletu wynosi 32 € (5500 biletów) na trasach krajowych, w jedną stronę, z Saloniki, Zakynthos, Rodos, Mykonos, Santorini i Heraklionu oraz 50,64 € (4500 biletów) na trasach krajowych z Aten. Różnice w ostatecznej cenie jest wynikiem zróżnicowania opłat lotniskowych.
Oferta Ellinair jest skierowana bezpośrednio do pasażerów i ma na celu ułatwienie poruszania się w sezonie oraz zwiększenie tego ruchu.
Bilet można zakupić bezpośrednio w biurach spółki lu w biurach podróży. Zainteresowani mogą odwiedzić stronę internetową www.ellinair.com, lub zadzwonić do centrum obsługi telefonicznej Ellinair, tel. 801-100-81-82, bezpłatnie z telefonu stacjonarnego w Grecji, lub (30) 2311-224- 700 z telefonu komórkowego oraz z numerów za granicą.

Źródło: euro2day.gr

5 komentarzy:

 1. Gdzieś czytałam, że ta oferta/zniżka jest skierowana tylko do obywateli Grecji. To prawda?? Czy turyści też mogą z tego korzystać?? ;)
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co czytałam, to jest to oferta skierowana przede wszystkim o turystów i mająca na celu zwiększenie ruchu turystycznego. Ofertę skierowaną tylko do Greków przygotował ostatnio Ryanair.

   Usuń
  2. Aaaa to ja pewnie czytałam o Ryanair ;) Przepraszam za wprowadzenie w błąd i dziekuję za info :)

   Pozdrawiam serdecznie :D

   Usuń
  3. Nie ma za co :)
   Wątpliwości skłoniły mnie przynajmniej do konkretnego działania ;)
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Do wszystkich zainteresowanych.
  Dzwoniłam dzisiaj do firmy Ellinair z zapytaniem, czy oferta skierowana jest tylko do Greków, czy również do turystów.
  Odpowiedź jaką otrzymałam to, że jest to oferta dla wszystkich pasażerów tej linii, bez względu na narodowość.
  Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

  OdpowiedzUsuń