Booking.com

niedziela, 27 lipca 2014

Mini golf - rodzinna rozrywka

Podczas wakacji z dziećmi na pewno zastanawiacie się jaką formę rozrywki wybrać. Oczywiście na wyspie takiej jak Rodos, na pierwszym miejscu lokuje się kąpiel w morzu oraz wszelkie sporty wodne.


Alternatywą może być mini golf. Rozrywka, której mogą oddawać się wszyscy bez względu na wiek i umiejętności.
Na Rodos znajdują się przynajmniej trzy punkty, w których można zagrać w mini golfa, a są to: Lardos, Faliraki oraz w Ixia (przy hotelu Olympic Palace)


Jest to golf tzw. typu szwedzkiego, z 18 polami do gry. Zasady gry są bardzo proste. Zaczynamy grę od pola numer . każdy gracz ma do dyspozycji cztery ruchy. Wygrywa ten, któremu uda się wbić piłeczkę, jak najmniejszą liczbą ruchów. Na polach z wzniesieniami piłeczkę wybija się zawsze z punktu wyjścia.
I oczywiście należy pamiętać, że chodzenie po polach do gry jest zabronione, jednak by łatwiej było odbić piłkę można na nich stać.


Szczegóły oferty sportowej opiszę na przykładzie Lardos.

Pole do mini golfa otwarte jest codziennie od godziny 10 rano do północy. Nie ma więc problemów, jaką porę dnia wybrać. Może to być nawet późny wieczór, a grać można przy sztucznym oświetleniu, co również a swój urok.

Koszt wejścia to 5,80 euro od osoby dorosłej oraz 4,80 od dziecka. jest to opłata za cały dzień, bez żadnych ograniczeń czasowych.
Wykupując wejście plus dodatkowe 5 euro od osoby otrzymujemy nielimitowane wejścia w okresie całego naszego pobytu.
W cenie wejścia otrzymujemy piłeczki, kije oraz kartki do zapisywania wyników.

Jeżeli nie macie pomysłu na wspólne, rodzinne spędzanie czasu, wówczas mini golf może być jakąś alternatywą.

Miłego spędzania czasu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz